niedziela, 11 stycznia 2015

hello everybody!

Witam Was w moim pierwszym poście! I szczerze? Nie mam pojęcia, co tu napisać.. Może kilka słów o sobie? 
No więc kolejny raz podkreślę, że mam na imię Julia. W marcu skończę 15 lat, chodzę do klasy 2 gimnazjum. Mam sporo pasji, zainteresowań. Od lat jeżdżę konno, konie są znaczną cząstką mojego życia. Może to dziwne i dość nietypowe, ale uwielbiam piłkę nożną-od ponad 3 lat kibicuję Borussii Dortmund, na której meczu miałam okazję być. No i oczywiście, jak typowa nastolatka-kocham zakupy, modę i fotografię. Od ponad roku jestem też Kwiatonatorką-należę do fandomu Dawida Kwiatkowskiego (jakby ktoś nie wiedział ;) ) Jeśli chodzi o zainteresowania, to chyba wszystko :) Wspomnę jeszcze, że lubię pisać opowiadania. 
Nie jest to moje pierwsze podejście do blogowania. Jakoś 2 lata temu również miałam bloga o tematyce lifestylowej, lecz zrezygnowałam. Kilka razy powracałam do tego, lecz po czasie i tak szło to na nic. Teraz postanowiłam powrócić do blogsfery. Mam nadzieję, że na trochę dłużej, ale jak wyjdzie, zobaczymy. 
Posty na tym blogu będą lifestylowe. Zaczynając od przemyśleń na wszelakie tematy, pokazując moje zakupy, kończąc na zwykłych postach typu 'co u mnie?' Może skuszę się na jakieś DIY, lecz nie obiecuję tego, zważając na mój talent, a raczej jego brak! 
No cóż, jeśli chodzi o pierwszy post, nie wiem, co więcej powiedzieć, zostawię Wam kilka moich zdjęć i widzimy się w kolejnym poście ♥ Zdjęcia robione przez moją przyjaciółkę-Karolinę ♥

4 komentarze: